Nemůžeš se rozhodnout, který produkt je pro tebe TEN pravý? Nevadí, pomůžeme ti.

1. Jaký je rozdíl mezi ACID & BLACK Mikinou?

👉 Mikina ACID má vysokou gramáž (465g/m2) a volnější oversize střih, který pocítíš zejména na rukávech, krku a kapuci. ACID wash technologie zajistí originální look, který se bude zaručeně vyjímat ve tvém šatníku. Pokud máš rád/a opravdový komfort a oversize střihy, nebo jsi větší postavy, je tahle kolekce přesně pro tebe.

👉 Mikina BLACK má gramáž 480g/m2, oversize provedení, ale oproti ACID je materiál pocitově pevnější. Průkrčník a rukávy jsou o něco menší. Pokud máš radši klasický střih, kdy mikina nabízí oversize komfort, ale chceš, aby ti perfektně seděla na těle, doporučujeme právě tuto mikinu.

2. Jaká je doba dodání?

👉 Většina produktů se bude odesílat hromadně od úterý 13. 12. 2022, včasné dodání před Vánoci garantujeme při objednání do 19. 12. 2022

3. Kde se produkty vyrábí?

👉 Textil necháváme šít v Portugalsku, kde dbají na nejvyšší možnou kvalitu a berou ohled na udržitelnost. Všechny používané materiály jsou certifikované a ECO friendly. Následný potisk a obrandování už ale opět probíhá u nás v ČR.

4. Jsou produkty limitované?

👉 Ano, všechny produkty jsou limitovaná edice, stejný výrobek se tedy již nikdy nebude opakovat.

5. Jakou velikost vybrat?

👉 Všechny naše produkty jsou OVERSIZE, doporučujeme pročíst info o daném typu produktu a podívat se do tabulky velikostí (u každého produktu v galerii) nebo v sekci BRAND > TABULKA VELIKOSTÍ

Značka ©LXST FUTURE byla založena začátkem roku 2022. Na jejím vzniku spolupracovalo po dobu 7 měsíců několik desítek lidí, kteří výsledné produkty dovedli k dokonalosti.

Designy a první nákresy vznikly kompletně v ČR, pro výrobu textilu jsme zvolili Portugalsko, kde mají k dispozici nejmodernější technologie a nabídku těch nejlepších materiálů. Výsledný potisk a obrandování už ale opět probíhá u nás v ČR.

©LXST FUTURE